Canlı Tv izle - Çok Canlı TV - Online Kesintisiz Tv İletişim

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
İletişim Konsu
Mesajınız
* İletişim mesajınızın dikkate alınması için tüm alanların eksiksiz ve tam olarak doldurunuz.

İletişim Bilgilendirme

Canlı TV sitemizle ilgili olarak şikayet, öneri soru ve sorunlarınızı bize iletişim formunu kullanarak iletebilirsiniz. Gelen mesajlar kesinlikle dikkate alınmaktadır.  Lütfen mesaj formunda geri dönüş için mutlaka iletişim bilgilerinizi doğru olarak yazınız. 

Gerekli görüldüğü durumlarda üyelerimize geri dönüş sağlanmaktadır. Gerekli görülmediği durumlarda mesajlara dönüş sağlanmayabilir ama mutlaka gönderilen her mesaj dikkatle incelemekte ve gerekli işlemler usulüne uygun olarak yapılmaktadır.

Canlı TV  sitemizle ilgili öneri şikayet ve sorun olduğu durumlarda bize mesaj göndermekten sakınmayınız, mutlaka bize ulaşınız. Hem daha iyi hizmet verebilmek, Hemde sitemizde ziyaretçiler için daha kaliteli içerikler sunmak için tabiki bu yönde talebiniz bizide memnun eder. 

Canlı TV sitemizde iletişim kısmını kullanırken lütfen kendinizi tam tanıtıcı ve dolaysız olarak anlatımla yazı yazınız.

Site üzerinde çalışan yayınların sorumluluğu tamamen yayın veren kuruluşlara aittir ve Çok Canlı Tv sitesi üzerinde herhangi bir kaynak veya dosya tutulmamaktadır.