Canlı Tv izle - Çok Canlı TV - Online Kesintisiz Tv Hakkında

Çok Canlı Tv olarak ilke yayınımız her an her yerde mobil tablet, bilgisayar ve smart özellikli tv dahil izleyicilere tv kanallarını ulaştırmak

Çok Canlı Tv internet üzerinde tv kanallarını rahatça izleyebileceğiniz bir sitedir. Yerli ve yabancı olmak üzere birçok Tv Kanalını izlemeniz için sürekli yenilenmekte ve hergün yeni kanalları eklemektedir. 

Bir çok tv kanalı arasından dilediğini izle! Beğendiğin kanalları Favorilerine ekle ve daha sonra hızlıca favori kanalına ulaş. Bu özellik için üye olmana gerek yok. Tarayıcı önbelleğini silmediğin sürece senin için favori kanalların saklanacaktır.

Telif Hakkı

Çok Canlı TV sitesi olarak TÜRKİYE RADYO TELEVİZYON KURUMU BAŞKANLIĞI ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanlığı tarafından telif hakları ile ilgili bilgiler ışığında karasal ve uydu üzerinden şifresiz yayın yapan TV kanalları ile ilgili; Web Televizyon şartlarına göre bu yayınları kendi alt yapımız ve Tv Kanallarının embed kodları ile ücretsiz olarak websitemiz üzerinden ziyaretçilerimize izinsiz verilebileceği ayrıca üzerinde herhangi bir oynama yapmadan doğrudan verilebileceği ve ek olarak FTA yani Free To Air tv yayınlarında Europe Broadcast Union’a göre yayınlar kaydedilmeksizin, yayında oynama yapılmadan direkt olarak verildiğinde, yayıncı kanal hiçbir şekilde hak talep etmemektedir. Özet olarak cokcanlitv.com adresinde bulunan yayınlar üzerinde herhangi bir değişiklik yapılmadan doğrudan aktarımı gerçekleştirilmektedir.

Bu yazıyla alakalı olarak http://www.tk.gov.tr/ ve http://www.rtuk.org.tr/ üzerinden iletişime geçerek gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Yapılan yayınların sorumluluğu tamamen yayını veren kuruluşlara aittir. Logo ve yayın hakları yapımcısına aittir.

Bu şartlara göre telif hakkı sahibi siteler ihtiyat olarak tv kanalının yayından kaldırılmasını talep edebilir. Tv kanallarının bu talepleri hak sahibi olduğunu ispat halinde değerlendirilip kaldırılır. 

Gizlilik

Çok Canlı Tv websitesi ile kişisel bilgileriniz ile ilgili bir kayıt ve log tutmaz. 

Birçok genel web serverinde olduğu gibi Çok Canlı Tv‘de sadece statistiksel amaçlı log kaydı tutmaktadır. Bu dosyaların içeriği ; ip adres, internet servis sağlayısı, tarayıcınızın tipi, kullanılan işletim sisteminiz ve websitesine giriş-çıkış kayıtları gibi standard bilgileri içermektedir. Bu Log dosyaları kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamaktadır.  Kişisel özel veriler içermemesine rağmen bu bilgiler yinede kullanılamaz.